Nazywam się Agnieszka Woźniak

Z wykształcenia jestem chemikiem, absolwentką technologii, biotechnologii i analizy żywności na Politechnice Gdańskiej.

Prywatnie jestem spełnioną żoną i matką, spokojną, zrównoważoną osobą, która podjęła wyzwanie i goni za zawodowymi marzeniami. Świadomą, że marzenia mają swoją cenę, że trzeba zmienić przyzwyczajenia, że bycie sobie sterem, żeglarzem i okrętem to ogromne wyzwanie, ale zdeterminowaną do wykorzystania szansy na własny rozwój i zawodowe spełnienie. Cytując filozofa Holbacha „aby być szczęśliwym, trzeba pragnąć, działać i pracować, taki jest porządek przyrody, której życie polega na działaniu.”

Zatem działam, od niedawna jestem businesswoman. Jako, że posiadam szeroką wiedzę w zakresie składu, znakowania, bezpieczeństwa oraz kontroli jakości środków spożywczych, popartą wieloletnim doświadczeniem w pracy w inspekcji sanitarnej oraz w firmie produkcyjnej z branży suplementów diety i odżywek dla sportowców postanowiłam zdobyte umiejętności wykorzystać w prowadzonej działalności gospodarczej pod marką FOODMIND, która oferuje szeroki zakres usług związanych z interpretacją i stosowaniem prawa żywnościowego.

FOODMIND, to moja WIEDZA NA TEMAT ŻYWNOŚCI, którą chcę się podzielić.

Bo żywność to nie tylko pasja gotowania, smakowania, łączenia smaków, która wynika z indywidualnych predyspozycji organizmu o dużym wyczuleniu sensorycznym, i której mimo ogromnych chęci nigdy nie posiądę, ale to przede wszystkim wiedza.

  • Wiedza sensoryczna, jak i z czym łączyć poszczególne składniki i smaki,
  • Wiedza technologiczna – w jaki sposób i jakiej obróbce poszczególne składniki można poddać aby zachowały unikalne walory smakowe i najwyższą jakość.
  • To też wiedza, czy prawo pozwala poszczególne składniki ze sobą połączyć i w jakiej proporcji, czy można, a jeśli tak to w jakiej ilości użyć konkretnego dodatku.
  • Aż wreszcie wiedza, czy wszystkie widniejące na opakowaniu gotowego produktu informacje są dozwolone prawem, czy są zrozumiałe i czytelne dla konsumenta i nie wprowadzają go w błąd.

I właśnie ta WIEDZA jest moją kluczową wartością, pozostałe wartości równie cenne we współpracy ze mną zestawiłam poniżej.

MOJE WARTOŚCI

PARTNERSTWO

Aby dobrze zrozumieć swoje potrzeby, musimy zbudować dobre relacje, oparte na szacunku. Szacunku wobec siebie, swojej wiedzy i umiejętności i z poszanowaniem swoich praw i obowiązków.

TRANSPARENTNOŚĆ

Szczera i otwarta rozmowa o potrzebach, planach i finansach jest jedyną słuszną drogą w relacjach biznesowych. Wszelkie zasady współpracy ustalamy na początku, oraz na bieżąco informujemy się o zaistniałych „nieprzewidzianych” sytuacjach.

PROFESJONALIZM

Do każdego zadania podchodzę z ogromną dawką staranności i zaangażowania, więc gwarantuję, że efekt mojej pracy jest finalny i dopracowany.

GWARANCJA BEZPIECZEŃSTWA

Jestem ekspertem w swojej dziedzinie więc świadczę usługi na najwyższym poziomie. Aby zapewnić spokojny sen sobie i swoim Klientom działalność objęta jest ubezpieczeniem.

Zapoznaj się z ofertą usług FOODMIND